Посилений кований садж для подачі страв із мангалу, 36см
Після того, як Ви приготували продукти на шампурі або ґратах-гриль, кладете на садж. Святкове блюдо маєте на верхньому підносі, а в нижню чашу кладете розпечене вугілля, яке підігріває м'ясо або овочі. Ця конструкція збереже м'ясо гарячим, поки смажиться друга партія шашлику.
Базово комплект складається з:
- посиленої кованої основи, покритої патиною (тобто самого саджа);
- верхнього таця з нержавіючої сталі діаметром 36см, на який викладається м'ясо (приблизно 2кг);
- нижньої чаші з нержавіючої сталі, для розпеченого вугілля або свічок;
- кришки з ручкою з нержавіючої сталі;
- трьох скляних соусниць.
Додатково Ви можете придбати:
- вилочку з кованою ручкою для шашлику (330грн);
- свічки ручної роботи з натурального катаного бджолиного воску (набір із трьох декорованих свічок у коробочці - 400 грн);
- щипці із нержавіючої сталі стандартні, не ручної роботи (120грн).
Наші саджі мають посилену основу та міцні ручки. Вироби виготовлені на совість. За такий подарунок Вам не доведеться червоніти, іменинник оцінить Ваш вибір якісного та оригінального подарунка!
Виріб має чудовий зовнішній вигляд і найкраще підкреслює статус і відмінний смак власника. Це чудовий подарунок на новосілля, річницю весілля, день народження близьких друзів та родичів, а також корисне придбання для своєї родини.
У нас Ви можете придбати саджі овальні та прямокутні саджі з нержавіючим посудом у комплекті. А також шампури, подарункові набори для чоловіків із чарками, аксесуари для мангалу та інші вироби ручної роботи, створені нашими майстрами – поспішайте оформити заявку прямо зараз!
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Матеріал | Метал |
- Ціна: 1 350 ₴